instagram
logo

Referencie

Tvrdá práca prináša úspech.
Za našu tvrdú prácu hovoria výsledky a naši spokojní klienti.

mesto

Firmy

Služby mohu všem vřele doporučit. Setkal jsem se skutečně se spolehlivým, ochotným a flexibilným týmem, který v urgentních případech pracoval i u víkendech nebo přes noc. Nejen proto patří mezi naše přední dodavatele navigačních systémů. Během naší dlouholeté spolupráce, jsme spolu zrealizovali již velké množství navigačních systémů po Slovensku. Operativně řešili veškeré požadavky od našich klientů, které se občas jevily jako nereálné.

Martin Valena, Confidence Media

Dosiahli sme výhodnejšie cenové podmienky pre realizáciu navigačných systémov, pričom zabezpečili navigáciu v 30 mestách, pri celkovom počte takmer 400 tabúľ v 5 krajoch na Slovensku.

Lenka Madunická, Billa

Nakoľko spolupráca so spoločnosťou nie je dlhá, napriek tomu môžem povedať, že už od začiatku komunikácie som bola spokojná s ústretovosťou a ochotou, akou ku mne pristupovali. Snažili sa mi vždy výjsť v ústrety a brali ohľad na moje požiadavky a pripomienky, ktoré ihneď riešili.

Ing. Mária Kunová, Coop Jednota

Spolupracujeme s mestami

Banská Bystrica Banská Bystrica
Levice Levice
Púchov Púchov
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
Rimavská Sobota Rimavská Sobota
Brezno Brezno

Množstvo úspešných príbehov

brezno

Mesto Brezno spolupracuje so spoločnosťou VEGO MARKETING s.r.o. už od roku 2009, čím získalo pravidelný príjem plynúci z ceny nájmu tabúľ na stĺpoch verejného osvetlenia. Ako významné plus bolo odstránenie 70 ks nelegálnych tabúľ.

Ing. Tomáš Gaboň
riaditeľ technických služieb mesta Brezno
brezno

Vďaka spoločnosti TSM ako správca majetku mesta získava do svojho rozpočtu nemalé finančné prostriedky (trojnásobok pôvodného nájmu).

JUDr. Jozef Šimko
primátor mesta Rimavská Sobota
brezno

Firma VEGO MARKETING s.r.o. vybudovala ucelený a prehľadný navigačný systém podnikateľov, ktorý vhodne zapadá do nášho mesta.

Ing. Peter Lednár CSc.
primátor mesta Zlaté Moravce

Zviditeľnite sa

Sme mladý, kreatívny a vytrvalý tím, ktorý pomáha malým aj veľkým mestám.

Kontaktujte nás