logo

Služby

To, čo je pre niekoho nereálne, je pre nás možné.

mesto

Naše služby pre firmy

Sme mladý, kreatívny a vytrvalý tím, ktorý pomáha malým aj veľkým firmám a podnikateľom zviditeľniť sa alebo navigovať svojich zákazníkov (klientov) priamo k nim. Na dosiahnutie tohto cieľa im ponúkame možnosť využiť rôzne typy a formy vonkajšej reklamy v rámci celého Slovenska.

Vystúpte zo stereotypu, zo starých zaužívaných zvykov v podnikaní a z tieňa konkurencie - buďte odlišní! Ukážte sa svojim zákazníkom, zviditeľnite sa, dokonca ich aj navigujte rovno k Vám. Myslíte si, že sa to nedá? My Vám ukážeme, že dá .

Špecializujeme sa na navigačné tabule a reklamné plochy. Naše služby zabezpečujeme rýchlo, flexibilne, kvalitne a samozrejme podľa vašich požiadaviek po celom Slovensku. Presne tam, kde to práve potrebujete.

Navigačné tabule

Jednou z foriem vonkajšej reklamy sú reklamné (navigačné) tabule umiestňované na stĺpy verejného osvetlenia alebo na samostatné stĺpiky pri cestných komunikáciách. Primárne slúžia na navigáciu, no je to aj určitá forma propagácie Vašej firmy. Budete mať takto vyriešené dva dôležité aspekty propagácie; zákazníkov oslovíte a zároveň ich navigujuete priamo k Vám. Chcete vedieť viac? Chcete ukázať svojim zákazníkom, ako sa k Vám dostanú? Tak neváhajte a obráťte sa na nás!

foto foto foto foto foto
Reklamné plochy

Výraznou a často využívanou formou vonkajšej reklamy sú reklamné plochy. Pre firmy vieme zabezpečiť rôzne typy reklamných plôch (billboardy, miniboardy, bigboardy, plochy na fasádach a iné). V rámci Slovenska máme vybudované mnohé reklamné plochy, a ak by Vám nevyhovovali alebo dokonca nepostačovali, vytvoríme Vám reklamné plochy "na mieru" podľa Vašich požiadaviek. Áno, aj toto vieme pre Vás zabezpečiť. Takouto formou vonkajšej reklamy sa nielen zviditeľníte či odlíšite od konkurencie, ale najmä sa dostanete do povedomia svojich zákazníkov. Ukážete, že aj vy ste na trhu a viete im pomôcť.

foto foto foto foto foto

Páčilo by sa Vám mať viac zákazníkov? Myslíme, že odpoveď vieme :). Tak nás neváhajte kontaktovať.

Plagátovacie plochy

V meste Zvolen zabezpečujeme prenájom všetkých plagátovacích plôch a tento priestor je skvelým využitím na reklamu a propagáciu vašich podujatí, akcií alebo kampaní. Plochy sú situované tam, kde je veľká koncentrácia pohybu ľudí, ku ktorým sa tieto informácie majú dostať. V rámci prenájmu týchto plôch si vy sami volíte veľkosť, množstvo plagátov a dobu ich umiestnenia. Využite túto možnosť, ako dať ľudom vedieť o vás, vašom podujatí alebo vašej firme.

foto foto foto

Zviditeľnite sa

Sme mladý, kreatívny a vytrvalý tím, ktorý pomáha malým aj veľkým mestám.

Kontaktujte nás